O nas

Nasz dom i naszych psów znajduje się w Domaszczynie koło Wrocławia, Oleśnicy. Jest to nasze miejsce na ziemi... 

 

Jakub Zawadzki 

wiki i Kuba

Małgorzata Zawadzka

gosia i psy1  kopia

Jestem przede wszystkim mamą dwójki kochanych chłopców Arka i Grzesia, żoną, a także opiekunką trzech psiaków o imieniu Avi, Fiona (Yorkshire Terrier) oraz Wiki Matador (Owczarek niemiecki). 
Jestem szczęśliwa, że moja praca jest spełnienim moich marzeń z dzieciństwa. Pamiętam, że jako mała dziewczynka biegałam z naszymi psami po polanie z poobdzieranymi kolanami i sianiakami od wspólnej zabawy. To wtedy najbardziej czułam się spełniona.
Od siódmego roku życia zajmuję się opieką nad całą sforą psów, o różnych temperamentach. Jest to niezmiernie ważne w zawodzie petsittera. Wiedza teoretyczna jest jedynie dopełnieniem, a nie podstawą, bycia odpowiedzialnym opiekunem. To dzięki rodzicom nabyłam wiedzę i doświadczenie, gdyż od ponad dwudziestu lat prowadzą hodowlę Owczarków niemieckich o przydomku Matador. Stąd też pierwsza nazwa naszego hotelu. Już jako dziecko uczestniczyłam w codziennych obowiązkach związanych z opieką nad psami: spacery, wspólna zabawa, karmienie, szkolenia w Polsce i za granicą oraz przygotowywanie do wystaw. 
W 2011 r. kupiliśmy z mężem dom pod Wrocławiem z myślą o założeniu hoteliku dla psów. Najważnijesza była dla nas lokalizacja. Chcieliśmy mieć blisko do miasta, a jednocześnie żyć blisko natury. Mamy duży ogród, pod naszym domem znajduje się ogromna polana oraz las, gdzie chodzimy na spacery z naszymi podopiecznymi.
Dodatkowo od kilku lat organizuję wspólne spacery z psami. Najpierw były one dedykowane dla moich klientów hotelowych. Potem zrodził się pomysł organizowania spacerów dostępnych dla wszystkich o nazwie "Spacer na Czterech Łapach" 
(TUTAJ). Rekord padł podczas spaceru w Parku Grabiszyńskim we Wrocawiu, gdzie spacerowało z nami ponad sto psów. Organizuję również edukacyjno-rozrywkową imprezę dla miłośników psów Piknik na Czterech Łapach (TUTAJ). W związku z naszą publiczną działanością zmieniliśmy nazwę na "Hotel na Czterech Łapach".


Ukończyłam kurs Instruktora szkolenia psów oraz Opiekuna zwierząt. Posiadam Certyfikat Petsitter. Zdobyłam kwalifikacje zawodowe Zoopsychologa. Ukończyłam studia na Wyższej Szkole Bankowej na kierunkach: "Marketing i komunikacja społeczna" oraz "Zarządzanie zasobami ludzkimi".

Asystentki pomagają nam umilić czas hotelowym podopiecznym :)

wiki
Wikusia

święta 2015 matador
Wiki, Avi i Fionka :)

 

petsitter2

 

 petsitter1

 

 Coape

 

zoopsycholog