O nas

Nasz dom i naszych psów znajduje się w Domaszczynie koło Wrocławia, Oleśnicy. Jest to nasze miejsce na ziemi... 

 

Jakub Zawadzki 

wiki i Kuba

Małgorzata Zawadzka

gosia i psy1  kopia


Coś nieco więcej:
Od siódmego roku życia zajmuję się opieką nad całą sforą psów, o różnych temperamentach. Jest to niezmiernie ważne w zawodzie petsitter. Wiedza teoretyczna jest jedynie dopełnieniem, a nie podstawą, bycia odpowiedzialnym opiekunem. To dzięki rodzicom nabyłam wiedzę i doświadczenie, gdyż od ponad dwudziestu lat prowadzą hodowlę Owczarków niemieckich o przydomku Matador. Stąd też nazwa naszego hotelu. Już jako dziecko uczestniczyłam w codziennych obowiązkach związanych z opieką nad psami: spacery, wspólna zabawa, karmienie, szkolenia w Polsce i za granicą oraz przygotowywanie do wystaw. 

Obecnie jesteśmy z mężem właścicielami trzech psiaków o imieniu Avi, Fiona (Yorkshire Terrier) oraz Wiki Matador (Owczarek niemiecki). 
 
Ukończyłam kurs Tresera psów oraz Opiekuna zwierząt. Posiadam Certyfikat Petsitter. Zdobyłam kwalifikacje zawodowe Zoopsychologa. Założylam Stowarzyszenie na Czterech Łapach (TUTAJ), organizuję wspólne Spacery na Czterech Łapach (TUTAJ) oraz edukacyjno-rozrywkową imprezę dla miłośników psów Piknik na Czterech Łapach (TUTAJ).

Asystentki pomagają nam umilić czas hotelowym podopiecznym :)

wiki
Wikusia

święta 2015 matador
Wiki, Avi i Fionka :)

 

petsitter2

 

 petsitter1

 

 Coape

 

zoopsycholog