O nas

Nasz dom i naszych psów znajduje się w Domaszczynie koło Wrocławia, Oleśnicy. Jest to nasze miejsce na ziemi... 

 

Jakub Zawadzki 

wiki i Kuba

Małgorzata Zawadzka

gosia i psy1  kopia

Jestem zoopsychologiem, instruktorem szkolenia psów i dogoterapeutą. Hotelik prowadzę z pasją. U nas psy mogą kopać dziury w ziemi, biegać na długiej smyczy po ogromnej polanie, wąchać każdy zapach podczas spaceru w lesie i bawić się przez kilka godzin na wybiegu i ogrodzie z innymi psami. Mamy czas, aby spełniać jego potrzeby. Wiemy jak opiekować się psami, bo mam wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje uwieńczone dyplomami z kursów.
Pupil wraca często do domu brudniejszy niż przyszedł, ale szczęśliwy.

Każdy klient może liczyć na moją profesjonalną i sereczną opiekę:
- pierwsze spotkania zapoznawcze;
- jak najmniej stresujące pożegnanie się z opiekunem w momencie zostawienia go w hoteliku;
- pełen atrakcji pobyt w formie psiej kolonii ze stałym, zróżnicowanym planem dnia;
- stały kontakt własciciela psa ze mną, raz na kilka dni przesyłam zdjęcia;
- podczas pożegnania się mam czas, aby opowiedzieć kilka słów o tym, jak minął psiakowi czas na psiej kolonii na czterech łapach;
- do rachunku pupil dostaje pyszny przysmaczek.

Spełniam się jako mamą, żona, gospodyni domowa i opiekunka trzech psiaków o imieniu Avi, Fiona (Yorkshire Terrier) oraz Izi (Labrador).

Moja historia.
Moja praca jest spełnienim moich marzeń z dzieciństwa. Pamiętam, że jako mała dziewczynka biegałam z naszymi psami po polanie z poobdzieranymi kolanami i sianiakami od wspólnej zabawy. To wtedy najbardziej czułam się spełniona. 
Od prawie trzydziestu lat mam stały kontakt z psami. Od dziecka opiekowałam się cała sforą psów, o różnych temperamentach. Jest to niezmiernie ważne w zawodzie petsittera. Wiedza teoretyczna jest jedynie dopełnieniem, a nie podstawą, bycia odpowiedzialnym opiekunem. To dzięki rodzicom nabyłam wiedzę i doświadczenie, gdyż od ponad trzydziestu lat prowadzą hodowlę Owczarków niemieckich o przydomku Matador. Stąd też pierwsza nazwa naszego hotelu. Już jako dziecko uczestniczyłam w codziennych obowiązkach związanych z opieką nad psami: spacery, wspólna zabawa, karmienie, szkolenia w Polsce i za granicą oraz przygotowywanie do wystaw. 
W 2011 r. kupiliśmy z mężem dom pod Wrocławiem z myślą o założeniu hoteliku dla psów. Najważnijesza była dla nas lokalizacja. Chcieliśmy mieć blisko do miasta, a jednocześnie żyć blisko natury. Mamy duży ogród, pod naszym domem znajduje się ogromna polana oraz las, gdzie chodzimy na spacery z naszymi podopiecznymi.
Dodatkowo od kilku lat organizuję wspólne spacery z psami. Najpierw były one dedykowane dla moich klientów hotelowych. Potem zrodził się pomysł organizowania spacerów dostępnych dla wszystkich o nazwie "Spacer na Czterech Łapach" 
(TUTAJ). Rekord padł podczas spaceru w Parku Grabiszyńskim we Wrocawiu, gdzie spacerowało z nami ponad sto psów. Organizuję również edukacyjno-rozrywkową imprezę dla miłośników psów Piknik na Czterech Łapach (TUTAJ). W związku z naszą publiczną działanością zmieniliśmy nazwę na "Hotel na Czterech Łapach".


Moje kursy i szkolenia:
- Petsitter Opiekun zwierząt - 2011 r.
- Szkoła dla psów - 2011 r.
- Zoopsycholog - 2012 r.
- Dogoterapia w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej - 2018 r.
- Dogoterapia AAI - 2018 r.
- Szkolenie psa terapeutycznego - 2018 r.
- Instruktor pofilaktyki pogryzień - 2018 r.
- Ratownictwo weterynaryjne - 2018 r.

Nasze psiaki pomagają umilić czas hotelowym podopiecznym :)