dogitrekingpiknikszkolenie

sobota, 04 styczeń 2020 14:37

Ważne informacje

plakat zasady hotel

 

Udostępniamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ). :) <3 

Każdy rozpoczęty dzień opieki nad psem to 80 zł, np. jeśli pupil przyjeżdża w piątek i odbierany jest w niedzielę, to nasza usługa wynosi 240 zł (3*80 zł).

1. 8:00-19:00 to godziny przyjęć i odbiorów piesków. W tych godzinach jesteśmy do Państwa dyspozycji. Natomiast pod kątem praktycznym proponujemy przywozić psiaki do godz. 12:00, aby miały szansę wybawić się do wieczora; a odbierać je w godz. 18:00-19:00, aby były już po wieczornej aktywności i gotowe do spania w domu ;) Orientacyjne godziny aktywności podopiecznych to: 7:30-10:00; 14:00-16:00; 18:00-19:30. 
 

2. Książeczka zdrowia, karma to niezbędne rzeczy, jakie należy zabrać ze swoim pupilem do naszego hoteliku. Chyba, że klient chce wykupić wyżywienie naszą karmą. Nowych klientów informujemy podczas spotkania zapoznawczego, aby dodatkowo wzięli ręcznik lub kocyk przesiąknięty zapachem domu. Reszta akcesoriów jest u nas na wyposażeniu, tj. smycze, miski, legowiska. Za pozostawione rzeczy nie bierzemy odpowiedzialności ;) 
 

3. Gotówka, karta płatnicza, przelew to sposoby płatności za usługę. Klient nie musi szukać bankomatu, aby wybrać odliczoną kwotę. Jesteśmy rzetelną firmą, wystawiamy paragony lub faktury.  Do każdego paragonu dołączony jest smaczny przysmaczek dla psiaka :) 
 

4. Raport ze zdjęciami dla klientów, którzy chcą zobaczyć, jak mija czas podczas psiej kolonii. Zwykle dwa razy w tygodniu przesyłamy zdjęcia. Jest też opcja "premium", czyli usługa codziennego przesyłania zdjęć i filmików za dodatkową opłatą 10 zł dziennie. 
 

5. Wysłany sms ok. 15 minut przed przyjazdem do nas ułatwia organizację hotelu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dla bezpieczeństwa wszystkich wcześniej zamknąć na wybieg lub do pokoju biegające po ogrodzie psiaki, a w przypadku odbierania pupila, wydrukować paragon, przygotować rzeczy psiaka oraz szybko przeczesać po wspólnej zabawie ;)