Hotel

  Hotel dla psów - Domaszczyn koło Wrocławia 

 Baner małe

Zaufana opieka pod okiem zoopsychologa, petsittera oraz instruktora szkolenia psów. 
Każdy klient przy odbiorze swojego czworonożnego przyjaciela może liczyć na kilka rad dotyczących zachowania swojego psa. U nas pupil traktowany jest pod kątem jego indywidualnych potrzeb. Przykładem są szczeniaki, którym zapewniamy dużo elementów socjalizacji, psy lękliwe otrzymują więcej bodźców zapewniających im poczucie bezpieczeństwa, natomiast pupile w podeszłym wieku mają więcej spokoju i własnej przestrzeni.

Hotel położony jest na posesji, w przepięknym miejscu zaraz przy dużej polanie oraz rozciągającym się na wiele hektarów lesie. Hotel składa się z trzech części: kojców, ogrodzonego terenu przeznaczonego na wspólną zabawę oraz dwóch pokoi, które znajdują się w domu. 
Pies pozostawiony u nas pod opieką wychodzi na zewnątrz minimum trzy razy dziennie, to jest około dwie godzinny dziennie spędzone na świeżym powietrzu. Pupil ma u nas codziennie dużą dawkę ruchu, dzięki spacerom z elementami pozytywnego szkolenia oraz wspólnej zabawie z innymi czwroronogami. Pobyt w naszym hotelu dla psów można porównać do wyjazdu dzieci na obóz lub kolonie. To właśnie kontakt z rówieśnikami, dużo ruchu, stały harmonogram dnia, pozytywna energia, czas na odpoczynek oraz indywidualne podejście kadry pomagają w radzeniu sobie z tęsknotą. Niektórym psom tak bardzo podoba się czas spędzony u nas, że z chęcią wydłużyłyby sobie urlop w naszym hoteliku :)

Aktualne zdjęcia z NASZYMI podopiecznymi znajdują się na naszym profilu portalu facebook.pl - TUTAJ.