dogitrekingpiknikszkolenie

Hotel

 Hotel na Czterech Łapach - Domaszczyn koło Wrocławia 
dawniej Hotel Matador

 Baner małe

Zaufana opieka pod okiem zoopsychologa, petsittera, dogoterapeuty oraz instruktora szkolenia psów. 
U nas pupil traktowany jest pod kątem jego indywidualnych potrzeb. Szczeniakom zapewniamy dużo elementów socjalizacji, psy lękliwe otrzymują więcej bodźców zapewniających im poczucie bezpieczeństwa, natomiast pupile w podeszłym wieku mają więcej spokoju i własnej przestrzeni.

Hotel położony jest na posesji, w przepięknym miejscu zaraz przy dużej polanie oraz rozciągającym się na wiele hektarów lesie.
Dla hotelowych podopiecznych mamy do dyspozycji ocieplane pokoiki, wspólny wybieg przeznaczony na wspólną zabawę psów oraz ogród.
Pies pozostawiony u nas pod opieką ma stały, ale zróżnicowany plan dnia (TUTAJ). Pupil ma u nas codziennie dużą dawkę ruchu, dzięki spacerom z elementami pozytywnego szkolenia oraz wspólnej zabawie z innymi czwroronogami. Pobyt w naszym hotelu dla psów można porównać do wyjazdu dzieci na obóz lub kolonie. To właśnie kontakt z rówieśnikami, dużo ruchu, stały harmonogram dnia, pozytywna energia, czas na odpoczynek oraz indywidualne podejście kadry pomagają w radzeniu sobie z tęsknotą. 

Aktualne zdjęcia z NASZYMI podopiecznymi znajdują się na naszym profilu portalu facebook.pl - TUTAJ.

Naszymi klientami docelowymi są psy ras średnich i dużych, czyli powyżej 10 kg. 
Dla psiaków ras małych polecamy usługi naszej mamy, która w warunkach domowych opiekuje się mniejszymi czworonogami  (tel. 504 156 938). 

Rezerwacja

W celu wcześniejszej rezerwacji należy przesłać niezbędne informacje na e-maila: imię psa, wiek, wielkość lub rasa, imię i nazwisko właściciela oraz nr telefonu. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji należy w przeciągu 3 dni przelać zadatek na konto firmowe. Wynosi on 50 zł w przypadku pobytu w hotelu pieska na okres do 7 dni, 100 zł w przypadku pobytu pieska powyżej 7 dni.  Zadatek jest bezzwrotny. 

Godziny otwarcia

Pieski można przywozić/odbierać w godzinach 8-19.
Najlepiej przywieźć pieska najpóźniej do godz. 12:00, wtedy pupil ma dużo czasu do wieczora, aby zaklimatyzować się u nas :)

Proponowane przez nas godziny odbioru: 18:00-19:00, psiaki są już po wieczornym hasaniu i po powrocie do domu wystarczy je położyć spać :)


Regulamin hotelu:

- właściciel pupila powinien przygotować książeczkę zdrowia z aktualnym zaświadczeniem o szczepieniu przeciw wściekliźnie oraz z informacją o odrobaczeniu psa,

- rozliczamy się za każdy rozpoczęty dzień opieki nad psem, np. gdy pies przywieziony jest w piątek i odebrany następnego dnia w sobotę, rachunek wystawiamy na dwie doby opieki nad psem zgodnie z cennikiem.  TUTAJ CENNIK.

- w celu rezerwacji należy przesłać niezbędne informacje na maila oraz dokonać wpłaty zadatku na koto. Zadatek jest bezzwrotny. 
- właściciele psów, które są chore lub agresywne w stosunku do innych zwierząt lub ludzi, zobowiązani są poinformować o tym fakcie zanim pozostawią psa w hotelu,

- za pozostawione rzeczy wraz z psem hotel nie ponosi odpowiedzialności. W przypadku ich zniszczenia nie będzie pociagany do zwrotu kosztów, ani innej rekompensaty,

- hotel nie bierze odpowiedzialności za pogorszenie się stanu zdrowia psa, który cierpiał na daną przypadłość, zanim przyjechał do hotelu (np. zwyrodnienie stawów, dysplazja, uczulenia, choroby serca). Jeśli z tego powodu niezbędna będzie wizyta u weterynarza, rachunek za nią pokrywa właściciel psa, 
- nie przyjmujemy psów z chorobami zakaźnymi oraz świeżo po zabiegach,
- w sytuacji, kiedy okaże się, że przyjęty pies ma chorobę zakaźną (np. gronkowiec) lub robaki w odchodach (pomimo odnotowania odrobaczenia w książeczce zdrowia) właściciel ma obowiązek natychmiastowego odebrania psa z hotelu oraz będzie musiał zapłacić za potencjalne leczenie (np. odrobaczenie) wszystkich psów przebywających na hotelu,

- wszystkie informacje oraz zdjęcia udostępnione na stronie i w mediach społecznościowych Hotelu na Czterech Łapach są naszego autorstwa. Prosimy o nie wykorzystywanie ich bez naszego zezwolenia,

- nie przyjmujemy psów zaliczanych do ras agresywnych i typu bull oraz psów w typie tych ras,

- powierzenie psa pod opiekę hotelu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez właściciela psa.

 

Orientacyjne godziny planu dnia*:

 

ok. godz. 8:00 czas na aktywność 
10:00 karmienie, odpoczynek 
13:00 czas na aktywność 
15:00 odpoczynek
18:00 czas na aktywność
19:30 karmienie, odpoczynek.

 
pestka focus

czas wolny luna

ogród

spacer psyProwadząc hotelik stawiam na spełnianie wszystkich, ważnych potrzeb psów:
1. Potrzeby fizjologiczne i zdrowie - stałe pory karmienia, dostęp do wody, dużo czasu na ogrodzie, placu zabaw i spacerze, gdzie psy mogą załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, spokojny sen we własnym pokoju.
2. Bezpieczeństwo - stały harmonogram dnia, monitoring, nasze trzydziestoletnie doświadczenie i kwalifikacje uwieńczone dyplomami ze szkoleń, odpowiednio przygotowany pokój oraz plac zabaw z ogrodem.
3. Zabawa, ruch, pielęgnacja, stymulacja umysłowa - wspólny czas na dworze i u nas w domu, elementy podstawowego szkolenia, spacery.
4. Interakcje z innymi psami - wspólna zabawa na dworze.
5. Bliski kontakt z człowiekiem - zawodowo zajmuję się tylko opieką nad psami, dlatego mogę poświęcić dużo swojego czasu dla moich podopiecznych. Kiedyś prowadziłam szkolenia, wyjazdowe porady i terpaie jako zoopsycholog, przyjmowałam na hotel koty, a także chciałam być groomerem i otworzyć mały, stacjonarny sklep zoologiczny. Niestety zaczęło brakować mi czasu, aby wykonywać moje usługi profesjonalnie. Dlatego zrezygnowałam z powyższych opcji na dodatkowy zarobek, aby móc profesjonalnie wykonywać moje obowiązki jako opiekun psów.
 
Dlaczego osobny pokój? 
Jako zoopsycholog wiem, jak ważne jest to, aby każdy pies miał swój azyl. U nas takim azylem na odpoczynek jest odpowiednio przygotowany pokój, w którym psiak wygodnie śpi na legowisku ze swoim kocykiem, który przesiąknięty jest zapachem własnego domu. Odpoczywa od innych psów, bodźców zewnętrznych, tj.dźwięki, światło. Mamy monitoring, więc w każdej chwili możemy sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. 
Pies, który nie ma swojego miejsca, w którym może w ciszy i spokoju spać, nie będzie mógł w pełni wypocząć. Taki psiak ciągle jest poddawany bodźcom zewnętrzym, a po czasie może stać się nerwowy i zacząć wykazywać zachowania agresywne wobec innych psów.
U nas psy z przyjemnością idą na drzemkę trzy razy dziennie i zawsze śpią pełnym snem w swoim pokoiku, aby potem znów mógł cieszyć się atrakcjami na czterech łapach :)

Cieszymy się, kiedy psy wracają "uśmiechnięte" do swoich domów. A potem długo odsypiają psią kolonię. Zdjęcia TUTAJ.
 
*Psy, które z różnych powodów nie mogą bawić się z innymi psami, wychodzą na spacery osobno. 
Plan dnia może ulec zmianie ze względu na porę roku, pogodę lub ilość psów na hotelu.

 

ZDJĘCIA HOTELU

 

ogród
Ogród

ogród2018
Ogród

spacer2017
Tereny spacerowe - las

staw16
Tereny spacerowe - staw

polana2016
Tereny spacerowe - polana