dogitrekingpiknikszkolenie

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

1. Co mam zabrać z psem do hotelu?

Książeczkę zdrowia (aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie i odrobaczenie) oraz karmę. Cały asortyment, niezbędny do profesjonalnej opieki nad psem, jest już na miejscu.

2. Jak wygląda dzień w hotelu? 

Dzień psa w hotelu jest zbliżony do typowego dnia pupila w swoim domu. Psy wychodzą na spacer, biegają po ogrodzie. Jest czas na "pieszczoty" oraz wspólną zabawę z opiekunem i innymi psami. Największym atutem naszego hotelu jest to, że pies czuje się u nas jak dziecko na kolonii (nowe miejsce, zapachy, las, łąka, nowi znajomi) i wraca do domu zmęczony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w opiece nad psami oraz poszerzeniu swojej wiedzy o szkolenia możemy  indywidualnie podejść do opieki nad każdym psem. Więcej jest TUTAJ


3. Nigdy wcześniej nie oddawałem/-łam psa do hotelu i mam pewne obawy, czy jest to dobry pomysł.

To naturalna reakcja, kiedy mamy powierzyć opiekę nad naszym kochanym psem komuś, kogo nie znamy. Tym bardziej, gdy jest to pierwszy raz. Uważamy, że pies to członek rodziny i podejście do opieki nad nim zmieniło się na przestrzeni minionych lat. Dlatego zapraszamy na odwiedzenie naszego hoteliku dla psów, aby osobiście porozmawiać z opiekunem o swoich obawach. 

4. Jakie są zasady rozliczania się za opiekę nad psem?

Cena podana na stronie w zakładce CENNIK  dotyczy opieki nad psem za każdy rozpoczęty dzień przebywania pupila w naszym hotelu.  Oznacza to, że jeśli pies został przywieziony w piątek i będzie odbierany w sobotę, to należność wynosi 90 zł * 2 = 180 zł (bez względu na godzinę przywiezienia/odebrania psa).

5. Dlaczego rozliczanie nie następuje na podstawie noclegu tylko ilości dni?

Opłata obejmuje przede wszystkim opiekę nad psem w ciągu dnia, podobnie jak w przedszkolu, a nie tylko korzystanie z pokoju, jak w przypadku hotelu dla ludzi.