FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

1. Co mam zabrać z psem do hotelu?

Książeczkę zdrowia (aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie i odrobaczenie) oraz kocyk/ręcznik przesiąknięty zapachem domu (w przypadku psów, które będą pierwszy raz w hotelu). Cały asortyment, niezbędny do profesjonalnej opieki nad psem, jest już na miejscu.

2. Jak wygląda dzień w hotelu? 

Dzień psa w hotelu jest zbliżony do typowego dnia pupila w normalnym domu. Rano, popołudniu i wieczorem psy wychodzą na spacer lub biegają po ogrodzie. Jest czas na "pieszczoty" oraz wspólną zabawę z opiekunem. Bawi się również z innymi psami/suczkami na ogrodzie (jeśli nie ma przeciwskazań). Największym atutem naszego hotelu jest to, że pies czuje się u nas jak na wakacjach (nowe zapachy, las, łąka, nowi znajomi) i wraca do domu zmęczony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w opiece nad psami oraz poszerzeniu swojej wiedzy o szkolenia możemy indywidualnie podejść do opieki nad każdym psem (szczeniak, pies starszy, pies posiadający dużo energii, pupil lubiący się przytulać).


3. Nigdy wcześniej nie oddawałem/-łam psa do hotelu i mam pewne obawy, czy jest to dobry pomysł.

To naturalna reakcja, kiedy mamy powierzyć opiekę nad naszym kochanym psem komuś, kogo nie znamy. Tym bardziej, gdy jest to pierwszy raz. Uważamy, że pies to członek rodziny i podejście do opieki nad nim zmieniło się na przestrzeni minionych lat. Dlatego zapraszamy na odwiedzenie naszego hoteliku dla psów, aby osobiście porozmawiać z opiekunem o swoich obawach. 

4. Jakie są zasady rozliczania się za opiekę nad psem?

Cena podana na stronie w zakładce CENNIK  dotyczy opieki nad psem za każdy rozpoczęty dzień przebywania pupila w naszym hotelu.  Oznacza to, że jeśli pies (z noclegiem w kojcu za 45 zł) został przywieziony do hotelu 15 sierpnia i odebrany 18 sieprnia, to należność wynosi 45 zł * 4 = 180 zł. 

5. Dlaczego rozliczanie nie następuje na podstawie noclegu tylko ilości dni?

Opłata obejmuje opiekę nad psem podczas całego pobytu pupila w hotelu, a nie tylko wynajmowanego pomieszczenia, w którym pupil śpi.