Dla psa

  Hotel dla psów - Domaszczyn koło Wrocławia 

 Baner małe

Zaufana opieka pod okiem zoopsychologa, petsittera oraz instruktora szkolenia psów. 
Każdy klient przy odbiorze swojego czworonożnego przyjaciela może liczyć na kilka rad dotyczących zachowania swojego psa. U nas pupil traktowany jest pod kątem jego indywidualnych potrzeb. Przykładem są szczeniaki, którym zapewniamy dużo elementów socjalizacji, psy lękliwe otrzymują więcej bodźców zapewniających im poczucie bezpieczeństwa, natomiast pupile w podeszłym wieku mają więcej spokoju i własnej przestrzeni.

Hotel położony jest na posesji, w przepięknym miejscu zaraz przy dużej polanie oraz rozciągającym się na wiele hektarów lesie. Hotel składa się z trzech części: kojców, ogrodzonego terenu przeznaczonego na wspólną zabawę oraz dwóch pokoi, które znajdują się w domu. 
Pies pozostawiony u nas pod opieką wychodzi na zewnątrz minimum trzy razy dziennie, to jest około dwie godzinny dziennie spędzone na świeżym powietrzu. Pupil ma u nas codziennie dużą dawkę ruchu, dzięki spacerom z elementami pozytywnego szkolenia oraz wspólnej zabawie z innymi czwroronogami. Pobyt w naszym hotelu dla psów można porównać do wyjazdu dzieci na obóz lub kolonie. To właśnie kontakt z rówieśnikami, dużo ruchu, stały harmonogram dnia, pozytywna energia, czas na odpoczynek oraz indywidualne podejście kadry pomagają w radzeniu sobie z tęsknotą. Niektórym psom tak bardzo podoba się czas spędzony u nas, że z chęcią wydłużyłyby sobie urlop w naszym hoteliku :)

Aktualne zdjęcia z NASZYMI podopiecznymi znajdują się na naszym profilu portalu facebook.pl - TUTAJ.

Rezerwacja

W celu wcześniejszej rezerwacji należy przesłać niezbędne informacje na e-maila: imię psa, wiek, wielkość lub rasa, imię i nazwisko właściciela oraz nr telefonu. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji należy w przeciągu 3 dni przelać zadatek na konto firmowe. Wynosi on 50 zł w przypadku pobytu w hotelu pieska na okres do 7 dni, 100 zł w przypadku pobytu pieska powyżej 7 dni.  Zadatek jest bezzwrotny. 
Ze wzglęcu na dużą ilość stałych klientów, a także ograniczoną ilość miejsc w hotelu, możemy nie dysponować wolnymi terminami dla nowych podopiecznych. Dbamy o wysoką jakość opieki nad psem. Chcemy poswięcić mu odpowiednią ilość czasu każdego dnia.

Godziny otwarcia hotelu w celu przyjęcia / odbioru psa: 

pon. - ndz. 8:00 - 9:00; 12:00 - 13:00; 18:00 - 19:00
Ze względu na stały harmonogram dnia psów przebywających pod naszą opieką, prosimy o przywożenie i odbieranie piesków w wyżej wymienionych godzinach.


Regulamin hotelu:

- właściciel pupila powinien przygotować książeczkę zdrowia z aktualnym zaświadczeniem o szczepieniu przeciw wściekliźnie oraz z informacją o odrobaczeniu psa,

- rozliczamy się za każdy rozpoczęty dzień opieki nad psem, np. gdy pies przywieziony jest w piątek i odebrany następnego dnia w sobotę, rachunek wystawiamy na dwie doby opieki nad psem. Standardowa cena za dzień opieki nad psem to 45 zł lub 70 zł. Więcej inforacji znajduje się TUTAJ CENNIK.

- w celu rezerwacji należy przesłać niezbędne informacje na maila oraz dokonać wpłaty zadatku na koto. Zadatek jest bezzwrotny. 
- właściciele psów, które są chore lub agresywne w stosunku do innych zwierząt lub ludzi, zobowiązani są poinformować o tym fakcie zanim pozostawią psa w hotelu,

- za pozostawione rzeczy wraz z psem hotel nie ponosi odpowiedzialności. W przypadku ich zniszczenia nie będzie pociagany do zwrotu kosztów, ani innej rekompensaty,

- hotel nie bierze odpowiedzialności za pogorszenie się stanu zdrowia psa, który cierpiał na daną przypadłość, zanim przyjechał do hotelu,

- wszystkie informacje oraz zdjęcia udostępnione na stronie i w mediach społecznościowych Hotelu na Czterech Łapach są naszego autorstwa. Prosimy o nie wykorzystywanie ich bez naszego zezwolenia,

- nie przyjmujemy psów zaliczanych do ras agresywnych i typu bull,

- powierzenie psa pod opiekę hotelu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez właściciela psa.