Witamy na stronie "Hotelu na Czterech Łapach".

Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolic i szukasz miejsca gdzie Twój pupil znajdzie troskliwą opiekę podczas Twojej nieobecności – dobrze trafiłeś!

Nasz hotel dla zwierząt mieści się w Domaszczynie, pod Wrocławiem. Położony jest  przy dużej polanie oraz lesie, do którego wychodzimy na spacery.
2017 wiki polana

 

 

  

 

 

 


Hotel składa się ogrodzonego terenu przeznaczonego na wspólną zabawę, dwóch pokoi oraz kojców, gdzie psiaki w spokoju odpoczywają po intensywnym dniu. Psy mają codziennie dużą dawkę ruchu dzięki spacerom połączonym z elementami zabawy i szkolenia pod okiem zoopsychologa. Obiecujemy, że Państwa pupil nie nabędzie u nas złych nawyków. Staramy się, aby psy wracały do swoich domów szczęśliwe i zmęczone. Podobnie jak dzieci, które wracają z kolonii pełne wrażeń :)
Jednym z atutów hoteliku jest to, że naszą główną działalnością jest OPIEKA nad PSAMI. Celowo nie chcieliśmy wprowadzać dodatkowych usług tj. opieka nad kotami, sklep zoologiczny czy usługi groomerskie. Dzięki temu mamy dużo czasu, aby poświęcić naszą uwagę hotelowym podopiecznym.
 

17wikiurek

 

 

 

 

 

 

 

 Więcej na temat hotelu dla psów znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach. Do zobaczenia w Domaszczynie!

wtorek, 13 czerwiec 2017 17:10

Brak wolnych miejsc

DO KOŃCA STYCZNIA 2018 r. NIE PRZYJMUJEMY NOWYCH REZERWACJI.

Kochani Klienci, zmniejszyliśmy ilość wolnych miejsc w naszym hoteliku. Staramy się, aby każdy nasz podopieczny był dopieszczony i wybiegany według jego indywidualnych potrzeb. :) Dlatego nie jesteśmy w stanie przyjmować NOWYCH REZERWACJI aż do końca tego roku. Pozdrawiamy gorąco - Gosia, Kuba i Wikusia 

 

urek wiki 201706

sobota, 15 kwiecień 2017 09:24

Wielkanoc

17 wielkanoc
Ruszajmy w te Święta na radosny spacer z najbliższymi w nowe miejsce: po tajemniczym lesie, wesołym parku lub rozległych polanach ?? Gdzie spacer, tam czas wyłącznie dla siebie ???

niedziela, 05 marzec 2017 22:32

XIII Spacer na Czterech Łapach

13spacer

 

Data: 11.03.17 r. (sobota)
Godzina: 12:00
Start: Park w Szczodrem nad stawami
Czas trwania: ok 1,5 godz.
Trasa: ok 5 km
Więcej informacji znajduje się TUTAJ.
Zapraszamy! :)

http://pikniknaczterechlapach.blogspot.com/

Strona 1 z 37